Realty Media House

Váš nový priestor pre komunikáciu v realitách

RMH je servisná spoločnosť pre vlastníkov mediálnych titulov v oblasti nehnuteľností a bývania na zabezpečenie efektívneho využitia, predaja a distribúcie mediálneho priestoru. Našim cieľom je ponúknuť partnerom ako aj klientom nástroj na komunikáciu a lepšie výsledky.

Ak ste majiteľ alebo prevádzkovateľ média:
Máte záujem využiť synergické efekty vyplývajúce zo spolupráce? Máte záujem získať prístup ku kvalitným predajným kanálom? Máte záujem byť súčasťou mediahouse s jasnými, rovnými a prehľadnými pravidlami?

Ak ste klient so záujmom a komunikáciu produktu, služieb, projektu:
Máte záujem jednoducho a rýchlo na jednom mieste dohodnúť a zabezpečiť široký zásah relevantnej cieľov skupiny v oblasti pre bývanie, reality a nehnuteľnosti? Máte záujem ušetriť a efektívne využiť svoj budget?

Pre obe skupiny je RMH jednoduchá odpoveď.

Čo robíme.
RMH zastupuje jednotlivé mediálne tituly a zabezpečuje predaj ich reklamného priestoru koncovým klientom, ako aj reklamným či mediálnym agentúram. Nebudujte vlastný obchodný team, zverte sa do rúk profesionálom a minimalizujte náklady.
Na druhej strane RMH rovnako nakupuje mediálny priestor pre svojich partnerov a klientov, a to aj mimo priamo zastúpených titulov.
Realty Media House sa opiera o dlhoročné skúsenosti a kontakty svojich ľudí, ktorý prichádzajú do projektu ako zástupcovia reklamnej branže zo spoločnosti COMUNITY, ktorá 20 rokov pôsobí v slovenskom reklamnom priestore a zo spoločnosti NARKS-INFOSERVIS, ktorá viac ako 10 rokov pôsobí na realitnom internetovom trhu. Práve skúsení profesionáli sú nositeľmi know-how a potrebných kontaktov pre zabezpečenie úspechu projektu.